Ara
Close this search box.

MOSB’da Turnuva Heyecanı Sona Erdi.

MOSB’da Turnuva Heyecanı Sona Erdi.

MOSB’da Turnuva Heyecanı Sona Erdi.

Yeniliklerin öncüsü olan Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışanların iş stresinden uzaklaşıp sosyal ilişkilerin güçlendirilmesi amacıyla bu yıl ilki gerçekleştirilen MOSB Basketbol Ligi sona erdi.

MOSTEM Spor Salonunda gerçekleştirilen turnuvada Firma ve çalışanlarının yakınlaşması ve kaynaşması amacıyla organize edilen 19 Şubat – 5 Nisan Tarihleri arasında gerçekleştirilen MOSB Basketbol Ligine, Manisa Organize Sanayi Bölgesi, Vestel Beyaz Eşya, Vestel Elektronik, Maxion İnci Jant, HMS Makina ve Mercan Makina firmalarının Takımları katıldı. Kıyasıya rekabet içerisinde geçen maçlarda sporcuların aileleri ve maçları izleyen sporseverler keyifli vakit geçirdi.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Başkan Danışmanı Nihat Akyol yaptığı açıklamada “Biz istiyoruz ki çalışanlarımız spordan uzak kalmasınlar, birbirleriyle kaynaşsınlar” bu tarz organizasyonların devam edeceğini söyleyen Nihat Akyol, turnuvaya katılan takımlara göstermiş oldukları özveriden ve sportmence mücadelelerinden dolayı teşekkür ederek, “İyi bir organizasyon oldu. Manisa OSB olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız” dedi.

 

Turnuva sonrasında dereceye giren takımlara kupaları ve madalyaları verildi.

Dereceye giren takımların sıralaması

1. HMS Makine,

2. Vestel Elektronik,

3. Maxion İnci Jant,

4. Vestel Beyaz Eşya,

5. Manisa OSB,

6. Mercan Endüstriyel Tasarım Makine,