Ara
Close this search box.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu websitesine ulaştığınızda, sayfalarda bulunan tüm yazılı ve görsel materyali sadece kişisel bilgilenme amacıyla görüntülediğinizi ve ticari amaçlı kullanmadığınızı kabul etmiş olursunuz.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi site içerisinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olmasını hedeflemek ile birlikte doğruluğu ve güncelliği ile ilgili olarak herhangi taahhütte bulunmamakta olup herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ne hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ni hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi websitesinin bazı sayfalarına, görsellerine kısıtlama getirebilir, içeriği değiştirebilir ya da önceden haber vermeksizin tümden kaldırabilir. Bu websitesine ulaştığınızda, tüm bu kaideleri kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları vs ) Manisa Organize Sanayi Bölgesi ve hak sahiplerine aittir. İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadırlar. Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nin   yazılı izni olmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bir fikri mülkiyet hakkının ihlal edilmesi durumunda, ihlal eden kişi bütün yasal yükümlülüğü üstlenecektir ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi ya da ilgili hak sahibinin her türlü hukuki ve cezai yasal işlemlere başlama hakkı saklıdır.