Ara
Close this search box.

Litany’de “Her Yemek Bir Şölen.”

Litany’de “Her Yemek Bir Şölen.”

Litany’de “Her Yemek Bir Şölen.”

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde (MOSB) hizmete açılan Litany Ristorante, Akdeniz ve İtalyan lezzetlerinin seçkin örnekleriyle lezzet şöleni yaşatacak.

Sanver Süzek ve Binali Yılmaz ortaklığında kurulan Litany Ristorante, İzmir’deki A7 Şehir Kulübü, Tepekule ve Baca Restoranları’nda sunulan kaliteyi, Manisa’da da aynı titizlikle devam ettirecek.

MOSB yeni Genel Müdürlük binası yanında hizmete açılan Litany Ristorante, İzmirli ve Manisalı iş insanlarını bir araya getirdi.

Litany Ristorante ortakları Sanver Süzek ve Binali Yılmaz’a teşekkür eden MOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek, “Tepekule ve Baca Restoran’daki başarılarıyla tüm İzmir’in yakından tanıdığı Sanver ve Binali Bey’in, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde de aynı lezzet ve hizmet kalitesini sürdüreceklerini biliyoruz. Gerek şirket yemeklerimizde, gerekse bölgemize gelen konuklarımızın ağırlanmasında Litany, önemli bir rol üstlenecektir. MOSB’nin uzun zamandır ihtiyacı olan bu mekanın hizmete açılmasında emeği geçen herkese, huzurlarınızda teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Her Yemek Bir Şölendir” mottosuyla yola çıktıklarını belirten Sanver Süzek de, “İzmir’deki restoranlarımızda uyguladığımız kalite ve lezzet standartları Litany’de de öğlen ve akşam yemeklerinde aynı şekilde devam edecek. Litany’de açık ve kapalı alanlarda 120 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nin ihtiyacı olan, şirket yemeklerinin yapılabileceği ve catering hizmetlerinin verileceği bir mekan açtık” diye konuştu.

Zengin Menü Sunuyor…

Akdeniz ve İtalyan mutfağının en güzel lezzetlerini misafirlerine sunacaklarını dile getiren Litany Ristorante ortaklarından Binali Yılmaz ise Manisa’da lezzet yolculuğu yaşatacaklarını belirterek şunları söyledi; “Menümüz çok zengin. Yerel ve İtalyan mutfaklarından seçme lezzetler var. Risottodan ızgaraya, pizzadan salataya, deniz mahsüllerinden diyet yiyeceklere ve zeytinyağlılara kadar geniş bir lezzet şöleni sunuyoruz. Tüm restoranlarımızda olduğu gibi, Litany’de de her şey doğal. Tüm ürünlerimiz hiçbir katkı maddesi olmadan hazırlanıyor”

Ege ve Akdeniz’in kendine özgü, taze ve doğal gıdalarının ve beslenme alışkanlıklarının önemine inandıklarının altını çizen Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü: “Sofralarımıza gelen her türlü yiyeceğin üretiminde emeği olan; Ayvalıklı zeytin üreticisinden Foçalı balıkçıya, Manisalı üzüm üreticisinden Aydınlı incir üreticisine kadar herkese şükranlarımızı sunuyoruz”