Ara
Close this search box.

MOSB Sanayicileri Derneği’nin 10. Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

MOSB Sanayicileri Derneği’nin 10. Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

MOSB Sanayicileri Derneği’nin 10. Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

“MOSBSANDER 2015 Yılı Olağan Genel Kurul”u 8 Nisan 2015 Çarşamba günü Manisa OSB Konferans salonunda gerçekleştirildi.

Bölge Sanayicilerinin katılımı ile gerçekleşen 10. Genel Kurula divan teşekkülü ile başlandı. Divan Başkanlığını Faruk CAN’ın yaptığı Genel Kurul’da Divan Heyetinde Cüneyt BUĞDAYCI ve Semra KAPLAN KIVIRCIK yer aldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından “Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu”nun okunmasına geçildi.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Murat ÇAM açılış konuşmasında “Genel Kurul”a katılan tüm firma temsilcilerine, ilgilerinden ve katılımlarından dolayı teşekkür ederek, 2014 yılı faaliyetlerini özetleyen bir sunum yaptı.

Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Murat ÇAM konuşmasında; “Derneğin üstlenmiş olduğu misyon çerçevesinde geçmişte olduğu gibi 2014 yılı içerisinde de de, sosyal sorumluluk içeren faaliyetlerde bulunduklarını ve ihtiyacı olan kurumlara imkanlar ölçüsünde ellerinden gelen yardımı yaptıklarını ifade etti”.

“Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu”nun sunulmasından sonra Rahim Renan ÇAPRA tarafından “Denetim Kurulu Faaliyet Raporu”, “Bağımsız Denetim Raporu” ve 2014 yılı finansal verileri sunularak, bütçenin kabulü ve reddi oylamaya sunuldu. 2015 yılı geçici bütçesinin hazırlanması ve uygulanması hususunda Yönetim Kuruluna yetki verildi, daha sonra yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulunun seçimine geçildi.

Genel Kurulda yapılan oylamada Yönetim Kuruluna; Kadir Murat ÇAM, Semih VARDARER, Önder ŞENKOL, Recep ERSAN, Ramazan SÖNMEZ, Rahim Renan ÇAPRA, Ethem ÖZTAŞ, Denetim Kuruluna ise; Ali Rıza ERDOĞAN, Cüneyt BUĞDAYCI ve İlyas BAYER oybirliği ile seçildi.

Oylama sonrasında kürsüye gelen Kadir Murat ÇAM seçilen Yönetim Kurulu adına kendilerini bu göreve seçen Genel Kurul üyelerine teşekkür etti.