Ara
Close this search box.

Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’dan MOSB’ne Veda Ziyareti

Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’dan MOSB’ne Veda Ziyareti

Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’dan MOSB’ne Veda Ziyareti

Son Valiler Kararnamesi ile Rize Valiliğine atanan,Vali  Erdoğan BEKTAŞ, Yönetim Kurulu Başkanımız Sait TÜREK’e veda ziyareti gerçekleştirdi.

Vali Erdoğan BEKTAŞ, görev yaptığı 2 yıllık süre  içerisinde Manisa Organize Sanayi Bölgesi yönetiminin  göstermiş olduğu  yakın  işbirliğinden çok memnun olduğunu ifade etti. BEKTAŞ “Manisa Organize Sanayi Bölgesi Ülkemizin  en gelişmiş OSB’lerinden birisidir.Bu sayede, Dünya’da yatırım yapılacak en iyi sanayi bölgesi olma özelliğini taşıyor. Gurur ve iftiharla bahsedebileceğimiz bir Organize Sanayi Bölgesi’dir. Gelişmişliğini,Özel Endüstri Meslek Lisesini, Lojistik imkanlarını, alt ve üst yapısını, şehre verdiği önemi, sosyal sorumluluk projelerine olan duyarlılığını, gittiğim her yerde anlatıp örnek vereceğim. Birçok projede iş birliği  yaptık, sizler destek oldunuz. Sizleri tanımış, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ni görmüş olmaktan dolayı çok mutluyum. Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ni çok daha ilerilere götüreceğinize olan inancım tam” dedi.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait TÜREK’de, kendilerini tanımaktan çok memnun olduklarını ifade ederek, “geçtiğimiz iki yılda Valiliğimizden gelen talepleri olumlu olarak değerlendirmeye çalıştık. Çünkü Valiliğimiz Manisa’ya hizmet ediyor. Biz de şehrimize hizmet edilen projelerin içinde yer almak istedik. Sosyal Sorumluluk kapsamında imkanlarımız doğrultusunda destek olmaya çalıştık. Özellikle Mesleki Teknik Eğitim konusunda Sayın Valimiz ile aynı düşünceyi paylaştığımızı ifade etmek isterim. Mesleki Eğitim veren Özel Okulumuz MOSTEM’i de defalarca ziyaret ettiler.  Sanayicimizin kalifiye personel eksikliğinden kaynaklanan sıkıntılarını en az bizim kadar biliyor ve bu yönde yapılan çalışmalara desteklerini esirgemediler. İki yıllık süre içerisinde Sayın Valimle uyumlu ve güçlü bir işbirliği içinde çalışmış olmaktan son derece mutluyum. Yeni görev yeri olan Rize Valiliği’nde de kendilerine  başarılar diliyorum” dedi.