Ara
Close this search box.

Manisa OSB’de Bir Geleneksel İftar Yemeği Daha Gerçekleştirildi

Manisa OSB’de Bir Geleneksel İftar Yemeği Daha Gerçekleştirildi

Manisa OSB’de Bir Geleneksel İftar Yemeği Daha Gerçekleştirildi

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nin her yıl bir gelenek haline getirdiği İftar Yemeklerinin bu yıl 10 uncusu MOSPARK alanında gerçekleştirdi.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek ve MOSB Yönetim Kurulu üyeleri, ev sahipliğini üstlendiği İftar Yemeği’ne Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Turhan Eğlenoğlu, Başsavcı Akif Celalettin Şimşek, Adalet Komisyonu Başkanı Şahap Mutlu, Manisa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri, kamu kurumlarının il müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri emniyet md yardımcıları, İl daire müdürleri ve Manisalılardan oluşan seçkin davetli grubu katıldı.

Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan’ın iftar duasının ardından katılanlar iftarını açtı.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek, her yıl hem sanayicilerle, hem de şehit ve gazi yakınlarıyla birlikte iftar sofralarında buluştuklarını belirterek, “Bizim en büyük hazinemiz birlik ve beraberliğimiz yardımlaşma ve yardımlaşmaya verdiğimiz önemdir. Ramazan ayı hoşgörümüzün en yüksek seviyede olduğu kırgınlıkların unutulduğu sevgi bağlarının kuvvetlendiği önemli bir aydır. Böyle manevi değeri yüksek olan bir ayda sanayicilerimiz ile birlikte aynı sofrada buluşmak bizim için çok önemlidir” iftar yemeğinde amacının sanayici ile protokol üyelerini bir araya getirerek, iftar sofrasında fikir alışverişinde bulunmasını sağlamak olduğunu söyledi. İftara katılan herkese teşekkür ederken, geleneksel hale gelen iftar yemeğinde hep birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu, söyledi.

Yemekte konuklara üzüm şırası ikram etti.