The Fortyfive Business Hotel & SPA

The Fortyfive Business

Manisa OSB  sanayicisine daha iyi hizmet vermek amacıyla yeni yatırımı “The Fortyfive Business Hotel” 10 Nisan 2017 tarihinde konuklarını ağırlamaya başladı. MOSPARK  kampüs alanımız içerisinde yer alan otelimiz adını Manisa ilimizden almıştır.

Bölgenin önemli bir ihtiyacını giderecek olan The Fortyfive Business Hotel & SPA lüksün konforla bütünleştiği gerçek bir “YENİ NESİL BUSINESS OTEL “ olma özelliğini taşıyor. “Stresten uzak, motivasyonu yüksek iş hayatı ve daha da fazlası için”  sloganıyla çıkış yapan otelimizin 49’u standart, 2’si süit, 1’i engelli olmak üzere 52 odası, Türk ve Dünya mutfağı A la Carte Restoran toplam 450m2 alanı 160 kişi kapasiteli balo ve yemek salonu, 1000 m2 modern dizayn SPA ve fitnes merkezi, üst düzey teknolojik ekipmanlar, profesyonel eğitimciler, Türk hamamı, masaj odaları, buhar odaları, sauna, 25x7 metrelik yüzme havuzu, tenis kort ve duvar tenis alanı ile kaliteli hizmet anlayışını benimseyen The Fortyfive Business Hotel & SPA misafirlerine kendini iyi hissettirme üzerine kurulu hizmeti ile dingin ve huzurlu bir ortam yaratmayı hedefliyor.

The Fortyfive Business The Fortyfive Business 2 The Fortyfive Business 4 The Fortyfive Business 5 The Fortyfive Business 6 The Fortyfive Business 7

KeçiliköyOSB Mah.Atatürk Cad. No:7/1 45030 Yunusemre/Manisa

+90 (236) 226 55 55 +90 (236) 226 55 50 www.the45hotel.com info@the45hotel.com
ONLİNE
İŞLEMLER
SIKÇA SORULAN SORULAR ŞEHZADELER ŞEHRİ MANİSA

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Üyeliğinizin aktivasyonu için size bir mail gönderdik. Lütfen mailden adresinizi doğrulayınız.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.