Erik Market

Erik Market

Manisa Organize Sanayi Bölgesi MOSPAR’ta faaliyet gösteren Erik Market, Bölgenin ilk ve tek marketi olarak, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet sunmak, Bölge firmalarının ve firma çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için 2015 yılı Mayıs ayında hizmete başlamıştır.

Erik Market Gıda sektöründe en iyi markalarla, bulunduğu Bölgedeki firmaların ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini geniş tutarak, tekel ürünleri, temizlik malzemeleri v.b. her türlü içecek, bisküvi, çikolata, cips çeşitleri, kahvaltılık ürünler, peynir-yoğurt-süt çeşitleri, konserve ürünleri, hazır çorbalar, sıcak-soğuk makarna çeşitleri ve hijyen ürünlerle hizmetine devam etmektedir.

Firma ve Firma çalışanlarına daha iyi hizmet verebilmek için farklı çözümler ve kolaylıklar sağlamayı kendisine amaç edinen ve bunun için kendisine hedefler koyan Erik Market, Manisa Organize Sanayi Bölgesinin ilk ve tek marketi olması sebebiyle bunun ağırlığını ve sorumluluğunu taşımaktadır.

Daha iyi hizmet verebilmek için portföyünü geliştirerek, zengin ürün yelpazesi ve kapıda teslimat gibi paket servisi içinde çalışmalara devam edilmektedir. Günümüzün teknoloji ve bilgi çağı olduğunun bilinci ile ilerleyen günlerde online alışveriş hizmetini ve kapıda ödeme kolaylığı gibi projeleri hayat geçirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Erik Market “Ortak Noktamız Sanayimiz” sloganı ile hizmetlerine tam hız devam edecektir.

ONLİNE
İŞLEMLER
SIKÇA SORULAN SORULAR ŞEHZADELER ŞEHRİ MANİSA

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Üyeliğinizin aktivasyonu için size bir mail gönderdik. Lütfen mailden adresinizi doğrulayınız.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.