Alsancak Unlu Mamüller & Roka

Alsancak Unlu Mamülleri & Roka

Alsancak Unlu Mamuller 1924 yılında kara fırın olarak kurulmuş, 2011 yılında yenilenen marka yüzü ve 20 şubeye ulaşan bayilik sistemi ile daha geniş kitlelere hizmet veren bir zincir haline gelmiştir.

Ekmek çeşitlerinden zengin unlu mamul çeşitlerine, pastadan sütlü tatlıya, dondurmadan özel içecek grubuna kadar zengin bir ürün yelpazesi ile hizmet veren Alsancak Unlu Mamuller, Türkiye’nin en  iddialı lezzet duraklarından biri olmak için emin adımlarla ilerlemektedir. 

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Alsancak Unlu Mamuller şubesi, Bölgedeki firma ihtiyaçlarına, çalışanların kahvaltılıklarından özel günlerindeki pasta, börek ikramlık ihtiyaçlarına, tasarım ürünlere, toplantı ve organizasyonlara catering hizmeti vermek amacı ile dizayn edilerek kurulmuştur. Sadece bu mağazaya özel 4 kişiden 2000 kişiye ikram edilmek üzere tasarlanmış kurumsal pastaları, toplantı grubu coffee-break hizmeti, özel konuklar için hazırlanacak özel sunumları ve paket servisi ile VİP hizmet vermek üzere  MOSPARK dinlenme alanında misafirlerini beklemektedir.

Hâlihazırda Vestel Elektronik A.Ş kapısında hizmet veren ve ilerleyen günlerde 3 yeni araç ilavesi ile yine personel yoğun noktalarda sabah ve akşam servislerde taze ürünleri tüketicilerinin kapısına kadar getiren KIOSK’lar la müdavimlerine sağlıklı, üretim ve satış kontrollü, taze ürünleriyle hizmet vermeyi hedeflemektedir.

ROKA EXPRESS, sandviç, salata, taze meyve suları ve zeytinyağlıları ile öğle yemeklerinde sağlıklı ve  “anne yemeği” özleyenlerin uğrak yeri olarak tasarlanmıştır. Alsancak Unlu Mamuller bayiliği, Roka Express Restaurant, Oburcuk, Cherry, Kanlı Nigar gibi yiyecek tasarım markalarından oluşan DELİ GURME A.Ş; bir “çocukluk hayali” olarak başlayıp, dostlarına yemek pişirmekten ve yemekten zevk alan gurme ailenin 2003 yılında tescil ettirdiği ROKA markasıyla MOSPARK dinlence alanında hayat bulmuştur.  

Kışın tamamen doğal ve zengin içerikli çorbaları, her mevsim Ege dokusunu taşıyan zeytinyağlıları, içliköftesi, kadınbudu köftesi, börekleri ile sağlıklı ev yemeği arayışına cevap verirken, modern mutfakların vazgeçilmezi özel salataları, tatbilir sandviçleri ve taze meyve suları ile de sağlıklı beslenmeyi isteyen yeni nesil damakları da mutlu etmektedir.

Tel : 0 (236) 233 56 56

ONLİNE
İŞLEMLER
SIKÇA SORULAN SORULAR ŞEHZADELER ŞEHRİ MANİSA

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Üyeliğinizin aktivasyonu için size bir mail gönderdik. Lütfen mailden adresinizi doğrulayınız.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.