MOSPARK

MOSPARK

Manisa OSB Bölge Müdürlüğü, 9 Nisan 2013 tarihinde temeli atılan MOSPARK’taki yeni Yönetim Binasında 27 Eylül 2014 tarihinde Sanayicilerine hizmet vermeye başladı. Zaman içerisinde bankalar, kafeler, restoranlar, eczane, market ve OSB PTT şubesi MOSPARK’taki yerlerini aldı.  

Yaklaşık 50.000 m²’lik alan üzerindeki MOSPARK’ta toplam yapılaşma alanı 15.300 m²dir. Bunun 8.000 m²’si “Yönetim Binası”dır. 4.500 m²’lik yaklaşık 100 araç kapasiteli kapalı otoparkı, İtfaiye, Laboratuar ve Güvenlik birimlerinin yer aldığı 800 m²’lik Teknik Hizmetler binası da, MOSPARK’ta yer almaktadır.

1.400 m²’lik alanda kurulu olan 140 çocuk kapasiteli Kreş ve Gündüz Bakımevi, Kasım 2014 tarihinde kapılarını okul öncesi çağdaki çocuklara açmıştır.

250 m²’lik alanda 5 adet dükkân ve 820 m²’lik alanda kafelerin olduğu MOSPARK’ta Alsancak Unlu Mamüller&Roka, Altınkuş, Litany, Kahve Diyari ve Örenay Kebap misafirlerinin damak tadına uygun ürünlerle hizmet vermeye başlamıştır.

1.200 m²’lik alandaki yeni yerinde faaliyetine devam eden MOSBMED Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, “Tıp Merkezi” unvanını da kazanarak daha geniş bir yelpazede hizmet vermeye devam etmektedir.

Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü de MOSPARK içerisinde yer alan 1100 m²’lik yeni yerinde faaliyetine devam etmektedir.

ONLİNE
İŞLEMLER
SIKÇA SORULAN SORULAR ŞEHZADELER ŞEHRİ MANİSA

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Üyeliğinizin aktivasyonu için size bir mail gönderdik. Lütfen mailden adresinizi doğrulayınız.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.