MOSB Güvenlik

Güvenlik

Bölgenin güvenliği Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı MOSB Polis Merkezi Amirliğindeki görevli güvenlik güçleri tarafından sağlanmaktadır. Bölge bünyesinde de emniyet güçleri ile koordineli olarak çalışan bir güvenlik ekibi mevcuttur.

Toplam 22 kişilik kadro ile hizmet veren güvenlik ekibi 24 saat aralıksız şekilde Bölge içerisinde Bölge Müdürlüğü binası, MOSB Kreş, MOSTEM ve Otopark gibi sabit noktalarda ve devriye gezerek Bölgenin güvenliğini sağlamaktadır.

Bölge içerisinde güvenlik aracıyla devriye halinde devamlı dolaşan ekip,  devriyeleri esnasında oluşan olaylara yetkileri dâhilinde müdahale ederek çözüm getirmektedir.

Bölge içerisinde olabilecek olası yangın durumlarında anında olay yerine giderek yolları boşaltıp olay yeri çevresine emniyet şeridi çekerek yetkisi ve ilgisi olamayan kişilerin tehlikeli bölgeden uzaklaştırarak, olay yeri çevresini emniyete almaktadır.

Bölge sınırları dâhilinde gerçekleşen olası trafik kazalarında yaralı var ise Ambulansa, kolluk kuvvetlerine ve ilgili mercilere ve kişilere bilgi verilmektedir.

Devriye gezen ekipler tarafından yanlış park, ters yönden hareket gibi trafik kuralları ihlalleri durumunda, Trafik Şube Müdürlüğünce Bölge içerisinde görevli trafik ekibi ile işbirliği yapılarak ilgili kişiler uyarılmaktadır.

Güvenlik Birimine En Hızlı Ulaşabileceğiniz Telefonlar;

Güvenlik Amiri            : 0 533 437 74 26 Tolga KADAZ

Güvenlik Aracı            : 0 533 438 90 56  

MOSB Polis Merkezi  : 0 (236) 233 11 56 

ONLİNE
İŞLEMLER
SIKÇA SORULAN SORULAR ŞEHZADELER ŞEHRİ MANİSA

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Üyeliğinizin aktivasyonu için size bir mail gönderdik. Lütfen mailden adresinizi doğrulayınız.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.