ESİAD Yatırım Zirvesi Hakkında

ESİAD Yatırım Zirvesi Hakkında

ESİAD Yatırım Zirvesi Hakkında

 

Ülkemizin ihtiyacı olan kurumsal finans ve yatırım konusunda iş dünyası ile finans kaynağını bir araya getirmek amacıyla, “Doğru Yatırım, Doğru Finansman ve Güçlü Yarınlar” mottosuyla başlattığımız ESİAD Yatırım Zirvesi’nin ikincisi, 21 Eylül 2023 Perşembe günü, Hyatt Regency İzmir İstinye Park’ta gerçekleştirilecektir.

Ülke çapında ilgi gören ve 2022 yılında düzenlenen ilk Zirve’de; 5 oturum, 22 konuşmacı, farklı kategorilerde 27 sponsor ve 350’ye yakın katılımcı yer almıştır. Bu yılki Zirve’de; birleşme ve satın almalar, özel sermaye ve girişim sermayesi, halka arz ve sermaye piyasası olanakları ve kurumsal finans konularının yanı sıra uluslararası finansal çözümler ve yatırımlar ile gayrimenkul, altyapı ve enerji projelerinde proje finansmanı ve alternatif finansman imkanları da ele alınacaktır.

Zirvenin sponsorluk dosyasını ve tanıtım videosunu aşağıdaki linklerde bilgilerinize sunarız.

ESİAD Yatırım Zirvesi’nin ikincisinde sizi de sponsor ve/veya katılımcı olarak aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, katılım için www.esiadyatirimzirvesi.org adresinden ulaşılabileceğiniz katılım formunu doldurmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla,

Sibel Zorlu

Yönetim Kurulu Başkanı

(Mesaj otomatik olarak iletildiğinden imzalanamamıştır.)

 

ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Zorlu’nun tanıtım videosu için lütfen tıklayın.

 

 

ESİAD Yatırım Zirvesi Sponsorluk Dosyasına ulaşmak için lütfen tıklayın.

 

ESİAD

Şehit Fethi Bey Caddesi, No:55, Kat:8, Heris Tower, 35210 Pasaport-Konak İZMİR

Tel: (0232) 483 88 33    Faks: (0232) 483 35 25

www.esiad.org.tr  esiad@esiad.org.tr