T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu İl müdürlüğü tarafından Sanayicilere Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

1

Manisa Organize Sanayi Bölgesi işbirliği ile T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu İl müdürlüğü tarafından Bölge firmalarına yönelik bilgilendirme toplantısı Manisa OSB Konferans salonunda düzenlendi.

 

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından uygulanmakta olan teşvik politikaları ile Türkiye ekonomisinin, sürdürülebilir büyüme eğiliminin devamlılığı, kayıtlı istihdamın ve üretimin arttırılması, AR-GE faaliyetleri ile büyük ölçekli, bölgesel ve stratejik yatırımların özendirilmesine katkı sunarak bu teşviklerin doğru ve etkili kullanımının sağlanması, mevzuatın takibi, işçi haklarının temini ve işverenin beklentileri, sorun ve önerilerin dikkate alınarak kamu ve özel sektör arasındaki işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Yavuz KURT ile özel sektör temsilcilerinin bir araya geldiği toplantı Manisa OSB Konferans salonunda düzenlendi .

Toplantıya ev sahipliği yapan Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa SARIGÖZOĞLU açılış konuşmasında “Manisa Organize Sanayi Bölgemiz, bünyesinde faaliyet gösteren yaklaşık 200 firmaya idari, teknik ve sosyal yönlerden ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çeşitli seminerler düzenleyerek destek sağlamaktadır. Bölgemiz işbirliği ile Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından, mevcut teşvikler, 2018 yılı içerisinde yürürlüğe girecek olan teşvikler, iş ve sosyal güvenlik mevzuatı uygulamaları ve iş kazaları gibi birtakım konuların konuşulacağı toplantımızda bu değerli bilgileri sunmak üzere aramızda olan SGK İl Müdürümüz Sayın Yavuz KURT’a katılımlarından dolayı teşekkür eder, toplantının verimli geçmesini temenni ederim” dedi.

Manisa Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa SARIGÖZOĞLU’ nun ardından Konuşmalarını yapmak üzere Kürsüye Gelen T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürü Yavuz KURT mevcut teşvikler, 2018 yılı içerisinde yürürlüğe girecek olan teşvikler, iş ve sosyal güvenlik mevzuatı uygulamaları ve iş kazaları gibi konular hakkında firma temsilcilerine bilgiler verdi. Yapılan sunumun ardından SGK uzmanları ile birlikte Soru ve Öneriler kısmına geçildi toplantının çok verimli geçtiğini belirten KURT katkılarından dolayı Manisa OSB yönetimine teşekkürlerini iletti.

1 2 3 4
ONLİNE
İŞLEMLER
SIKÇA SORULAN SORULAR ŞEHZADELER ŞEHRİ MANİSA

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Üyeliğinizin aktivasyonu için size bir mail gönderdik. Lütfen mailden adresinizi doğrulayınız.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.