Manisa OSB Mükemmellik Yolunda

EFQM

Manisa Organize Sanayi Bölgesi EFQM Mükemmellik Modeli’nin ilk aşaması olan Mükemmellikte Kararlılık Belgesi’ni 2 yıldız düzeyiyle aldı.

Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM) tarafından geliştirilmiş olan EFQM Mükemmellik Modeli’ni uygulamak için Kasım 2016’da KalDer ile Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi imzalayan Manisa Organize Sanayi Bölgesi mükemmellik yoluculuğuna hızlı başladı. Yaklaşık bir yıldır “EFQM Mükemmellik Modeli” çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa OSB, modelin ilk aşaması olan “Mükemmellikte Kararlılık Belgesi”ni “Dönüşümde Liderlik” teması ile 21-22 Kasım tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Ulusal Kalite Kongresi’nde 2 yıldız düzeyiyle aldı.

Manisa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sait TÜREK, kuruluşların mükemmellik kavramını dikkate alarak güçlü ve iyileştirmeye açık alanlarını belirleyerek gelişim planlarını hazırlamalarına yardımcı olan bu modeli uygulamaya başlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdi. TÜREK, “Başta Avrupa olmak üzere Dünya’da 30 bin’den fazla kuruluş EFQM Mükemmellik Modelini bir yönetim modeli olarak kullanmaktadır. Modelin ana temasında olduğu gibi “Mükemmel kuruluşlar, tüm paydaşlarının beklentilerini karşılayan veya aşan üstün performans gösterir ve bu performansı sürdürür.” Biz de Manisa OSB olarak yatırımcısının çözüm ortağı olmayı kendine misyon edinmiş bir bölgeyiz; ancak sadece yatırımcılarımız için değil aynı zamanda toplum ve çalışanlarımız için de çalışıyoruz. Yaptığımız Sosyal Sorumluluk Projeleri ülke genelinde ses getiriyor ve model oluşturuyor.. Bu çerçevede, Mükemmellik Yolculuğundaki kararlılığımızı göstermek üzere başladığımız çalışmalarımızla kalite ve mükemmelliği kurum kültürümüz haline getirmek ve sürekli iyileşen sürdürülebilir bir başarı yakalamak için büyük bir özveri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

1 2 3
ONLİNE
İŞLEMLER
SIKÇA SORULAN SORULAR ŞEHZADELER ŞEHRİ MANİSA

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Üyeliğinizin aktivasyonu için size bir mail gönderdik. Lütfen mailden adresinizi doğrulayınız.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.