Manisa OSB'de Geleneksel 23 Nisan şenliği coşku içerisinde tamamlandı

23 nisan

Manisa OSB’de “Geleneksel 23 Nisan Şenliği”nin bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirildi. 

Mustafa Kemal Atatürk’ün "Küçük hanımlar, küçük beyler, hepiniz geleceğin bir gülü, ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizlersini" sözü ile  çocuklara armağanı, dünyadaki ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yılda büyük bir coşkuyla kutlandı. 

Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi bahçesinde gerçekleştirilen “9. Geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliğimize” çevre köylerin ilköğretim okullarından 250 öğrenci ve öğretmenleri katıldı. Çocuklar palyaçolar eşliğinde çalan müzik ile danslar ettiler. Kurulan oyun parklarında doyasıya eğlenip, tarihi osmanlı macunu, pamuk şeker, patlamış ve kaynamış mısırlardan diledikleri kadar yediler. 

Manisa OSB Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Nihat AKYOL, Okul Müdürü Mehmet YİĞİTKANLI, MOSTEM Öğretmenleri ve Bölge Müdürlüğü çalışanları da şenliğe katılarak çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladılar. 

Manisa Organize Sanayi Bölgesi tarafından hazırlanan hediyeleri alan çocuklar güzel hatıralarla dolu bir gün geçirmenin mutluluğu ile şenlikten ayrıldılar.  

23 nisan 23 nisan 6 23 nisan 1 23 nisan 2 23 nisan 10 23 nisan 3 23 Nisan 11 23 nisan 4 23 nisan 5 23 nisan 7 23 nisan 8
ONLİNE
İŞLEMLER
SIKÇA SORULAN SORULAR ŞEHZADELER ŞEHRİ MANİSA

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Üyeliğinizin aktivasyonu için size bir mail gönderdik. Lütfen mailden adresinizi doğrulayınız.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.