Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, diğer OSB’lerin de burayı örnek almasını istedi.

Z.E.K.İ.

Manisa OSB tarafından kurulan işyerinin önemine dikkat çeken Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, diğer OSB’lerin de burayı örnek almasını istedi.

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Manisa Organize Sanayi Bölgesi tarafından yapılan Zihinsel Engelliler Korumalı İşyeri’ni ziyaret etti. Bakan Özlü’ye Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ eşlik etti. Manisa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek, Bakan Faruk Özlü’ye Zihinsel Engelliler Korumalı İşyeri hakkında bilgi verdi. 5811 metrekarelik alan engelli gençlerin de üretim yapabilmesi için yapılan merkezde 12 atölyenin bulunduğunu ifade eden Sait Türek, 44 engelli gencin Manisa OSB’deki 5 fabrika için üretim yaptığını kaydetti.

 

Bakan Özlü, ZEKİ Yaşam Merkezi’ndeki atölyeleri tek tek gezip, engelli gençlerle sohbet etti. Engelliler zaman zaman Bakan Özlü’ye sarılıp sevgi gösterisinde bulundu. Manisa OSB tarafından kurulan işyerinin önemine dikkat çeken Bakan Özlü, diğer OSB’lerin de burayı örnek almasını istedi.

1 2 3 4 6 7 5
ONLİNE
İŞLEMLER
SIKÇA SORULAN SORULAR ŞEHZADELER ŞEHRİ MANİSA

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Üyeliğinizin aktivasyonu için size bir mail gönderdik. Lütfen mailden adresinizi doğrulayınız.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.